از اونجاییکه یکی از مهم ترین هدف‌هایی که از ابتدای فعالیتم تو این حوزه دنبال می‌کردم این بوده که رضایت هرچه تمام‌تر شما همراهان عزیز و هنرجویان گرامی رو جلب کنم؛ به همین دلیل تصمیم گرفتم برای اینکه مکرومه بافی رو به بهترین نحو یاد بگیرید، به صورت حضوری هم آموزش بدم. گارگاه‌ها تو ساری واقع در استان مازندران برگزار میشه(با تهران فقط و فقط 3ساعت فاصله داره). اگه تمایل داری شرکت بکنی؛ ازت دعوت میکنم با دیدن این صفحه و اطلاع از شرایط کارگاه، فرم مربوطه رو پر کنی، حتما باهات تماس میگیرم.

مشارکت فعال

امکان بهره‌مندی از ارتباط مستقیم، گفتگو و پاسخگویی به سوالات در همان لحظه

تجربیات جمعی

امکان بهره‌مندی همراه با یادگیری و استفاده از تجربه‌ های دیگر هنرجویان کارگاه

ارتباطات جدید

امکان بهره‌مندی از برقراری ارتباط با هنرجویان سابق کارگاه به منظور مشاهده نتایج خارق العاده کارگاه

کارگاه هایی که تشکیل داده میشه تا به الان دو دسته هستند:

  1. عمومی
  2. خصوصی

در کارگاه های عمومی به مطالبی پایه در خصوص مکرومه بافی میپردازیم و مخصوص افرادی هستش که تا به الآن در هیچ یک از دوره های غیرحضوری ما شرکت نکردند!

اما کارگاه های خصوصی، مناسب هنرجویانی است که در دوره های مدنظر ما شرکت کرده باشند و در این دسته از کارگاه ها، به عمق مطالب در خصوص مکرومه و مکرومه بافی میپردازیم و علاوه بر اینکه بهتون یاد میدم که چطور تبدیل به یک مکرومه کار حرفه ای، یاد میگیرین که چطور از مکرومه بافی کسب درآمد کنید!! تمامی مراحلی  که خودم طی کردم رو در اختیارتون قرار میدم تا شما نیاز به آزمون و خطای مجدد نداشته باشید و بتونید قله های ترقی رو زودتر طی کنید!

کارگاه هامون رو فقط به این دلیل دسته بندی کردیم تا بتونیم هنرجویانی که در یک سطح هستند رو شناسایی کنیم تا در زمان کارگاه براشون مشکلی پیش نیاد.